logo Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 52 353 98 05, kom. 607 849 297
 

 

 

Folia Samoprzylepna

  • Folia One Way Vision

Folia One Way Vision jest to folia perforowana (dziurkowana), która umożliwia przepuszczanie światła. Grafika przysłania wnętrze, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz nie zabiera komfortu widzenia i obserwowania świata zewnętrznego. Świetnie sprawdza się w witrynach sklepowych, oknach, drzwiach, czy też samochodach.

  • Folia monomeryczna

Folia monomeryczna jest to biała folia samoprzylepna, charakteryzująca się dużym nasyceniem barw. Jest wrzechstronnie wykorzystywana w reklamach wielkoformatowych wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Folię monomeryczną drukujemy na ploterach Roland RF 640 i RS 640 tuszami bordeaux mild solwent.

  • Folia polimerowa

Folia polimerowa to folia o podwyższonej trwałości niż folia samoprzylepna. Dzięki swojej elastyczności - dopasowuje się do podłoża. Stosowana jest ona najczęściej do oklejania pojazdów, co zapewnia równie skuteczną formę reklamy. Przy naklejaniu na pojazdy zalecane pokrycie laminatem, zabezpieczającym wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak gałęzie drzew, mycie samochodu itp.

  • Folia wylewana

Folia wylewana jest idealna do powierzchni z głebokimi tłoczeniami lub bardzo wypukłymi elementami. Nagrzewając ją do opowiedniej temperatury można nadać jej nowy, doskonały kształt. Dzięki swoim elastycznym właściwościom bardzo dobrze nadaje się do oklejania pojazdów. Zalecane pokrycie wydruku laminatem. Folie wylewane możemy również stosować na płaskich powierzchniach, oraz wszędzie tam gdzie oczekiwana jest długoletnia ekspozycja

  logo m
Bartosz Woźniak
ul. 4-go Stycznia 16
88-190 Barcin

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drukarnia: tel. 723 895 745
tel. 607 849 297

zobacz-mape   

producenci sprzetu